Организационный комитет в поддержку праздника "День программиста"
#256

Всего голосов: 13720

просмотреть список

{ {


Голосовать ЗА!:

Ф.И.О.:
email:
профессия:


До праздника осталось дней: 55

Связаться с организаторами: email

Мета створення цього ресурсу - офіційний статус свята "День програміста".

День програміста відзначають у 256 день року. Це 13 вересня.

Прагнення людини до нових знань викликало бурхливий розвиток інформаційнихтехнологій. Завдяки ним людство отримало у своє розпорядження новіінструменти, які тепер працюють на нас та разом з нами. Не тільки вінститутах та дослідницьких лабораторіях зараз використовують новітні таскладні пристрої. Ми звикли бачити поруч з собою наших електроннихпомічників, частенько і не здогадуючись, скільки років знадобилось людству,щоб кожен мав можливість користуватись пральною машинкою, мікрохвильовоюпіччю, відеомагнітофоном, стільниковим телефоном та іншими складними, та втой же час зручними і зрозумілими для нас речами.

Напевно слово "програмування" і все з ним пов'язане, асоціюється у звичайноїлюдини тільки з персональним комп'ютером, однак це не так. Майже кожнийелектронний прилад - від пульта дистанційного керування для телевізора доскладних промислових станків з програмним керуванням - у свій час пройшличерез руки спеціалістів з програмування. Ми щогодини зіштовхуємося з плодамитрудів того, що зробив програміст. Дивимось ми телевізор, слухаємо радіо,розмовляємо по телефону - ми користуємось тим, що створив програміст. Мабутьжодна з професій не охоплює сфери нашого життя. Буквально скрізь та всюдипотрібні руки та світлі голови що вміють змусити працювати складну техніку.

Медицина, промисловість, культура та освіта - скрізь використовуютьсяелектронні пристрої. Ви приходите до доктора, він перевіряє вас на сучасномуобладнанні, і ви говорите доктору "дякую". Ви заїхали до автосервісуполагодити машину і говорите автомеханіку "дякую". Ви насолоджуєтесь музикоюв себе вдома і дякуєте композиторові за чудовий твір. Ви бачите як вашадитина навчається, використовуючи домашній комп'ютер, і дякуєте викладачам,забуваючи про тих, хто втілив їхні ідеї. Труд програмістів у повній мірісприяв використанню багатьох досягнень сучасної науки, але офіційного свята,що відображає високу важливість цієї професії, до сьогодні не існує.

Значення професії програміста в повсякденному житті складно переоцінити. Цейвид діяльності стає все більше масовим і, в той же час, символізує авангардсучасного суспільства. Давайте зробимо те невелике, що дозволить виказатинаше визнання програмістам - подаруємо їм професійний день. Нехай державазнає своїх героїв!
} }

Email: info@256day.org
Powered by Web-Zavod
основан 28 сентября 2000 года